Opgeleide therapeuten

In deze lijst staan de yogadocenten die de Bijscholing Critical Alignment in de vorm van de 4 level training CAT opleiding onder leiding van Gert van Leeuwen hebben gevolgd en met succes hebben afgerond.

 

THERAPEUTEN INTERNATIONAAL

België

Brussel / Yoga Annelies / Annelies de Graeve
www.yogannelies.wordpress.com / yoga.annelies@gmail.com / 0032 488 328 005

Hasselt / Goedbezig / Marina Esters
www.goedbezig.be / info@goedbezig.be / 0032 473 653 247

 

Duitsland

Hamburg / Iti Yoga Instituut / Wilhelmina Vingerhoets
www.iti-yoga.com / info@iti-yoga.com / 0049 1725 1935 58

THERAPEUTEN NEDERLAND

Provincie Drenthe

Hoogeveen / Yogastudio Van Goghhuis / Joke Korfage
www.yogainhoogeveen.nl / joke@korfage.nl / 0528235178

 

Provincie Flevoland

Lelystad / De Zonnecirkel / Anja Alderliesten
www.dezonnecirkel.nl / info@dezonnecirkel.nl / 0619032716

Zeewolde / Yoga Studio Anna / Anna van Amsterdam
www.yogainzeewolde.nl / anneenron@live.nl / 0365315179

 

Provincie Friesland

Grou / Yoga State / Esther Nijdam
www.yogastate.nl / info@yogastate.nl / 0629578684

Ravenswoud / Mathilde Holkamp
www.yoga-en.com / info@yoga-en.com / 06 30 194 134

 

Provincie Gelderland

Heerde / Sanayou Yoga / Sandy Karsten
www.sanayou.com / info@sanayou.com / 0610911016

Zelhem / Yoga centrum Renee / Renee Harmsen-Moonen
www.yogacentrumrenee.nl / info@yogacentrumrenee.nl / 0622244893

Nijmegen / Rabea Risch
rabearisch@gmail.com / 0610504728

 

Provincie Groningen

Groningen / YvonnedeHoopYoga / Yvonne de Hoop
www.yvonnedehoopyoga.nl / yvonne@yvonnedehoopyoga.nl / 0649925410

Nederweert-Eind / Bertie Habets Trainingen / Bertie Habets
www.bertiehabets-trainingen.nl / bertie.habets@chello.nl / 0495631052

 

Provincie Noord-Brabant

Breda / Yoga & Pilates Breda / Milou Verdeijen
www.yogaenpilatesbreda.nl / info@yogaenpilatesbreda.nl / 0651089893

Den Bosch (Bokhoven) Yoga Zonder Poeha / Mireille Greijmans
www.yogazonderpoeha.nl / mijnyoga@gmail.com / 0612185147

Den Bosch / Yogalessen Bouke de Wit / Bouke de Wit
www.yoga-boukedewit.nl / yogabouke@home.nl / 0639663675

Diessen / Centrum Silentio / Corrie Vermeer-de Bok
www. centrum-silentio.nl / info@centrumsilentio.nl / 0651470586

Eindhoven / Anahata Yoga / Marion Meuffels
www.anahatayoga.nl / marion@anahatayoga.nl / 06 42 413 934

Schijndel / Studio Imala / Irma Sakkers
www.studioimala.nl / yoga@studioimala.nl / 06 15 081 100

Sint-Oedenrode / Dianneke Nooteboom
dianneke_nooteboom@hotmail.com / 06 31 490 458

Vught / Yoga en Meditatie Moni Qi / Monique Kemps van Rooij
moniquekemps3@gmail.com / 06 10 921 745

Vught / Van Leusden Yoga Vught / Ineke van Leusden-Verweij
www.vanleusdenyoga.nl / ineke@vanleusdenyoga.nl /073 6561626

Roosendaal / Yoga Studio Roosendaal / Caroline Thijs
www.yogaroosendaal.nl / yoga@yogaroosendaal.nl / 0650674354

 

Provincie Noord-Holland

Amsterdam / Annet de Reus Yoga / Annet de Reus
www.annetdereusyoga.nl / info@annetdereusyoga.nl / 06 13 330 736

Amsterdam / Studio KeO / Kader el Oufir
www.studiokeo.nl / info@studiokeo.nl / 06 11 353 307

Assendelft / Yoga Assendelft / Marga Gaal-Brugemann
www.yogamargagaalassendelft.nl / marga.gaal@hetnet.nl / 075 687 40 34

Beverwijk / Yogaschool De Blauwe Vlinder / Erika Noorman
www.yogabeverwijk.nl / info@yogabeverwijk.nl / 06 46 664 654

Bussum / Yogacentrum Lotus / Henriëtte Yland
www.yogalotus.nl / cay@yogalotus.nl / 035 683 38 71

Bussum / Studio PH9 / Mascha Franken
www.studioph9.nl / info@studioPH9.nl / 06 24 922 855

Haarlem / Opia Yoga / Lineke Verrips
www.opia.nl / info@opia.nl / 06 18 744 736

Haarlem / YogaFoodLifestyle / Bianca van der Werf
Facebook / yogafoodlifestyle@gmail.com / 06 24 129 749

Haarlem / Yoga met Judith / Judith Woithe
judith2.woithe@gmail.com / 06 12 355 494

Hoofddorp / Yoga Centrum Hoofddorp / Tom Hendriks*
www.yogacentrumhoofddorp.nl / info@yogacentrumhoofddorp.nl / 06 28 782 061

Hoorn / Yoga met Rietje/ Rietje Rustenburg
www.yogahoorn.nl / rustenburgrietje@hotmail.com / 06 57 951 332

Velserbroek / Studio Yogitree / Ilja Hoftijzer
www.studio-yogitree.nl / ilja@prana-massage.nl / 06 12 414 216

Weesp / Yoga Today / Laetitia Schulten*
www.yogatoday.nl / laetitiaschulten@hotmail.com / 06 48 258 752

Zaandam / Yogastudio Licht / Edith Atkins
www.yogastudiolicht.nl / yogastudiolicht@ziggo.nl / 06 43 64 05 43

 

Provincie Overijssel

Borne / Be Balanced / Gabriëlle Besouw
www.be-balanced.nl / info@be-balanced.nl / 06 10 752 878

Deventer / Yogastudio Groot Baltink / Iekelien Buurman
www.yogastudiogrootbaltink.nl / info@yogastudiogrootbaltink.nl / 06 28 911 751

Ommen / Yoga Ommen / Irene Vos
www.yogaommen.nl / yogaommen@gmail.com / 06 81 472 001

Zwolle / Sanayou Yoga / Sandy Karsten
www.sanayou.com / zwolle@sanayou.com / 06 10 911 016

 

Provincie Utrecht

Soest / Praktijk Elnoma / Ellen Langhout
www.praktijkelnoma.nl / ellen.langhout@kpnmail.nl / 06 23 312 184

 

Provincie Zeeland

Provincie Zuid-Holland

Den Haag / Studio Dakina Yoga en Therapie / Kina Broekmans
www.dakina.nl / kina@dakina.nl / 06 24 260 288

Den Haag / Studio Elvi / Ellen Pronk-Visser
www.studio-elvi.nl / ellen@studio-elvi.nl / 06 16 928 758

Den Haag / De Yogafabriek / Annemarie Teeuwen
www.yogafabriek.nl / info@yogafabriek.nl / 06 181 38 669

Mijnsheerenland / De Yogabloem / Anneke Bloemendaal en Laura van Ek
www.yogabloem.nl / info@yogabloem.nl / 06 38 306 305

Nieuwerkerk a/d IJssel / Praktijk Mieke Brandsema / Mieke Brandsema
www.miekebrandsema.nl / haptotherapie@miekebrandsema.nl / 06 81 886 013

Schiedam / Fysiyo – Praktijk voor Fysiotherapie en Yoga / Ellen Pronk-Visser
www.fysiyo.nl  / ellen@fysiyo.nl / 06 16 928 758

Zevenhuizen / De Yoga Hoos / Nicole Hoos-Logeman
www.deyogahoos.nl / nicole@deyogahoos.nl / 06 45 514 416